Hızlı Göz Atın

Herkes için mükemmel bir Dacia


Neden Her Müşterimiz İçin Farklı Bir Dacia Sunuyoruz ?

Günlük koşturmalarınız içinde hayat akıp giderken, kullandığınız otomobil size bir yaşam alanı sunuyor. İhtiyacınız olan donanımı, konforu ve güvenliği size yaşatan performanslı araçlar sunuyoruz.

1987 yılından bu güne 30 yılı aşkın profesyonel yetkili satıcılık ve servis ağıyla her ihtiyacınızı karşılamak için Karadeniz Bölgesinin en büyük şehri Samsun’da hizmet veriyoruz.

Kurumumuzda ailenizin ve firmanızın ihtiyacına yönelik profesyonel hizmet sunan çalışma ekibimiz ve tam donanımlı tesisimizle aile şirketinin sunduğu samimi yaklaşım bir arada. Geleneklerini koruyan şirket dünden bugüne ve daima…

Çalışanlarımız en önemli sermayemiz… İş ve araçlarımız hakkındaki eğitimleri bizzat Renault ve Dacia Genel Müdürlüğünün Eğitim Akademisinden alan, size standartların üzerinde hizmet vermeyi misyon edinmiş, güleryüzü ve teknik bilgisi ile 360 derece profesyonel yaklaşım sağlayan çalışanlarımızla sizlere ve bölgeye 30 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam ediyoruz.
 

Bizim için gösterdiğimiz ilgi ve hizmetler hakkındaki düşünceleriniz çok önemli. Kendimizi geliştirebilmemiz ve size daha iyi hizmet sunabilmemiz için düşüncelerinizi ‘info@azizatik.com’dan paylaşarak bize destek olun.

YENİ DUSTERDacia DUSTER. Hayatın hakkını verenlere. Sağlam ve modern tasarım Tamamen ..
Daha Fazla Bilgi

DOKKER VanDinamik ve Tutumlu Galeri Yükleme hacmi, sürüş konforu, kola ..
Daha Fazla Bilgi

Dokker StepwayDokker Stepway Dacia gelince akla hizmet gelir.Gerek imalatı, gerekse mekanik organla ..
Daha Fazla Bilgi

Kampanyalarımız

Bizden Haberler