Güvenilir

Güvenilir

Sağlam

Sağlam

Her Zaman Destek

Her Zaman Destek

Sistemli

Sistemli

Renault Filo Kiralama Kimdir?

Renault Filo Kiralama, Renault Grubu’nun güvenirliği ve sektördeki tecrübesi ile müşterilerine sunduğu uzun dönem operasyonel filo kiralama hizmetidir.

Filo Kiralama Nedir?

Renault Filo kiralama, işletmelerin satış, pazarlama ve dağıtım gibi fonksiyonlarının yürütülmesi ve aynı zamanda yönetim kadrosuna hizmet amacıyla ortaya çıkan toplu araç ihtiyacının belirlenen süre ve hizmet kapsamında işletmelere de kiralanmasıdır.

Renault Filo kiralama en basit haliyle, belirli bir süre, kilometre ve aylık ödeme kapsamında şirketinize araç kullanımı sağladığımız avantajlı bir finansal üründür. Operasyonel kiralama 12 aydan 48 aya kadar faydalanabileceğiniz uzun dönemli araç kiralama hizmetidir.

Filo kiralamanın avantajları nelerdir?

Finansal Avantajlar :

1) Taksitli Ödeme Avantajı: Araca ilişkin değişken giderler yerine sabit ve düzenli kira bedeli sunar. Araç satın aldığınızda toplu olarak bir seferde nakit çıkışı yapmak zorunda kalırken, filo kiralamada aylık sabit ücretler ödersiniz.

2) Araç satın almak için kullanmadığınız kredinizi işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz. Özetle operasyonel filo kiralama şirket kaynaklarınızı daha verimli kullanmanızı sağlar.

3) KDV indirimi : Aracın doğrudan satın alınması halinde, KDV bedeli maliyete ilave edildiğinden, indirilecek KDV olarak kullanım söz konusu olmaz. Filo kiralama durumunda ise kira faturasında yer alan KDV’nin tamamı indirilecek KDV olarak kullanılabilir. Kiralama faturaları muhasebede ‘’gider’’ adı altında görünür. Böylece şirketler filo kiralama ile KDV indiriminden faydalanmış olur.

4) Motorlu Taşıtlar Vergisi : Araç satın alımında Motorlu Taşıtlar Vergisi kanunen kabul edilmeyen gider olarak kabul edilir fakat Filo Kiralamada ise Motorlu Taşıtlar Vergisi, kiralama bedelinin içerisinde yer alır. Bu da yine MTV’nin gider olarak gösterilebileceği ve vergiden düşürüleceği anlamına gelir.

Servis, Bakım ve Onarım Avantajı :

Tüm bakım, onarım, kasko, vergi lastik gibi operasyonel giderler kira bedelinin içerisinde sabitlenerek bütçe dışı maliyet kalemlerinin riskini ortadan kaldırır. Aziz Atik Otomotiv Servis güvencesi ile tüm Hasar, bakım ve onarımlarınız eksiksiz ve zamanında olarak yapılır.

Güçlü Bilanço Görünümü :

Araç kiralamak bilançonuzun görünümüne olumlu katkı sağlar. Banka kredisi ile satın almadan farklı olarak, şirketiniz ödeme planında yer alan ve vadesi gelmemiş ileri tarihli kira bedelleri bilançonuzda mali borçlarınız altında yer almaz ve borçlanma kapasitenizi de olumsuz etkilemez.

7/24 Yol Yardım Servisi :

Aracınızın hasar, bakım ve onarım işlemleri sırasında serviste kaldığı süre boyunca tarafınıza ücretsiz olarak ikame araç tahsis edilir. Renault 7/24 Yol yardım servisi talep ettiğiniz her konuda size yardımcı olmaya hazır durumdadır.

Renault Filo Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

• Tüm araçlarınız yetkili servislerde % 100 orijinal yedek parça garantisi ile bakım hizmetleri almaktadır.
• Her 50.000 km’de lastik yenileme fırsatı sağlar.
• Kullanılmayan km ücretinin iade edilmesine olanak verir.
• İhtiyari mali mesuliyet sigortası.
• Pert olan aracın sözleşme kapsamı dışı bırakılması, yeni 0 km araç teklifi sunulması.
• Ücretsiz ikame araç desteği.
• Sözleşme süresi boyunca sözleşme km’sini 2.500 km bedelsiz aşım hakkı
• Kiralama dönemi sonunda araçları uygun fiyatlarla, size özel Renault Finans Kredisi ile satın alabilirsiniz.OPERASYONEL FİLO KİRALAMA VE SATIŞTA ŞİRKETLERE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ.

Sadece şu ana kadar Aziz Atik Otomotiv Renault Filo Kiralama olarak yaptıklarımız

Toplam Filo Kiralama Araç Adeti
932
Şirket İle Anlaşma                    
273
Müşteri Memnuniyet Oranı
%
97
Satış Sonrası Kesintisiz Kurumsal Destek
%
100


Sonuç olarak;
Siz aracınızın yakıtını doldurun kullanın, gerisini bize bırakın...

ÇALIŞMA ORTAKLARIMIZ

Geçmişte ortağımız olan ve bizimle çalışan müşterilerimiz.

2011 yılından günümüze kadar Aziz Atik Otomotivden almış olduğumuz ürünlerin ihtiyacımızı karşılaması ,yakıt ekonomisi ve servis ile alakalı tüm hizmetlerinden çok memnunuz.

Sercan Çiçekçilik Serbülent Tos

Aziz Atik Renault Bayisinden almış olduğumuz araçlarda özellikle yakıt ekonomisi ve servis ücretlerinin düşük seviyede olması, araçların ağır bakımlarının olmaması, hem zamandan hem maddiyattan avantaj sağlaması çok güzel.

Kahramanmaraş Kervan Pastanesi

Aziz atik Otomotiv ile çalışmaya başladığımızdan bu zamana kadar hem araçlarından hem de güler yüzlü anlayışlı çalışanlarından satış ve servis olarak çok memnun kaldık.

Birikim İçecek Samsun Hayat Su Bayi

Renault Aziz Atik Otomotiv’de birçok ihtiyacımıza kolayca çözüm verebiliyor. Bütün ihtiyaçlarımızı kolayca karşılayabiliyoruz.

Kırtıloğlu Tarımsal San.

Aziz Atik Otomotiv ile çalışmaya başladıktan sonra almış olduğumuz araçlardan fazlasıyla memnun kaldık, yakıttan ve servis maliyetlerinden çok avantajlı olduk.

Dön-San Mühendislik

Ulaşım ve eğitim sektöründe uzun yıllardır Aziz Atik otomotiv ile birlikte çalışıyoruz. Satış ve servis anlamında çok memnun kalıyoruz.

Emineller Özel Eğitim Rehabilitasyon

Uzun süredir Aziz Atik Otomotiv ile birlikte çalışıyoruz ticari araçlarının sağlam ve yaptığımız işle uygun olması ile yakıt ekonomisi ve servis maliyetleri çok düşük seviyede

Polfisan Kent Mobilyaları

Aziz Atik Otomotiv güvencesi altında bir filonun en doğrusu olduğunu düşünerek araçlarından duyduğumuz memnuniyetten ötürü yeniden Aziz Atik Otomotiv tercih ettik.

Hamer Yapı Malzemeleri

Güvenilirliği, yakıt konusundaki ekonomikliği, satış sonrasında sunduğu kesintisiz destek hizmetiyle Aziz Atik Otomotiv, filo araç konusunda tartışmasız sektörün ve bölgenin en iyisi.

KUT - SAN Tarımsal Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti.

Renault kalitesini Aziz Atik Otomotiv ile tecrübe ettik. Hem fiyat, hem yakıt ekonomisi ve kalite açısından en güvendiğimiz marka Renault. Bu araçları Aziz Atik Otomotiv Garantisi ile almanın memnuniyetini yaşıyoruz.

Tadım Gıda Pazarlama

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Yılların Tecrübesi ve Güveni İle Sizi Davet Ediyoruz. Üstteki Linke Tıklayıp Bizimle İletişime Geçerek Aklınızdaki Tüm Sorulara Cevap Bulabilirsiniz

MEGANE SEDAN

Megane Sedan

TALISMAN

Talisman

CLIO SYMBOL

Clio Symbol

KOLEOS

Koleos

KANGOO

Kangoo

DUSTER

Duster

DOKKER

Dokker

SANDERO STEPWAY

Sandero Stepway